Eğer sizin içinde web teknolojileri bir tutku ve yaşam şekli haline gelmişse 2007 yılından beri en iyisi olmak için çıktığımız bu yolda birlikte ilerleyebiliriz.

Ekibimize katılmak için Çorlu Ceza Evi karşısındaki ofisimize uğrayabilirsiniz Cv’nizi birlikte  bir kahve içerken inceleyebiliriz. Ya da bize Cv nizi aşağıdaki formumuzdan da ulaştırabilirsiniz.

Lütfen ilgilendiğiniz pozisyonu bize yazın.

Açık Pozisyonlar

Genel nitelikler:

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama vb. ilgili bölümlerinden veya Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri alanı mezun,
Web Tasarımı ve Web Uygulamaları konusunda (ASP ,ASP.NET, PHP, CSS, HTML, Javascript, Ajax dilleri vb herhangi biri üzerinde) en az 2 yıl tecrübesi olan, Veritabanı uygulamaları ile ilgili bilgisi olan (SQL Server, mySQL)
Net ortamında deneyimli, Tercihen Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) bilgisi olan,

İş tanımı:

Şirketin Web sitelerinin tasarım, geliştirme ve işletimi konularını yönetecek, tasarım yönü kuvvetli, teknolojik gelişmeleri takip ederek verimliliği ve kaliteyi artırıcı çalışmalar yapacak, analitik düşünce yeteneği gelişmiş, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye açık ve sürekli kendini yenileyen, takım çalışmasına önem veren Web Yazılım Uzmanı aramaktayız

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

 

Çorlu'nun Reklam Ajansı

Doruk prodüksiyon, yaratıcı ve değerli fikirlerin ustalıkla hayat bulduğu projeler üretir. Projeleri özgün, farklı ve değer yaratıcı niteliktedir.

İşlerimiz
Doruk Prodüksiyon
MARKANIZI DAHA DA YÜKSEKLERE ÇIKARTALIM

Birlikte Çalışalım

FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN