En Kısa Sürede Sorunları Çözüyoruz

Web sitesi tamiri olur mu demeyin. Yıllar önce yaptırdığınız web sitesi artık ilk günkü gibi gözükmüyor olabilir. Yenilenen internet tarayıcıları eski hantal tarayıcınıza göre hazırlanmış web sitenizi doğru şekilde göstermiyor olabilir.

İletişim formlarında gönder butonuna bastığınızda ne yazdığını anlamadığınız bir sayfa ve bir takım sayılar mı görünüyor ? Peki iletişim formunuz çalışmıyorsa müşterileriniz size nasıl ulaşacaklar.

Hatalı tasarlanmış sayfa tasarımları web sitenizin ilk yüklenme sürelerini dakikalara mı çıkarmış durumda. Web sitenizi ziyaret edenlerin bekleyeceğini pek sanmıyoruz. Araştırmalar gösteriyor ki web sitesi görüntülenirken ilk 15 saniyede ziyaretçiler karar veriyorlar. Hızlı bir web sitesi tasarımı bir çok ziyaretçinin beklentisini karşılayacaktır.

En Çok Rastlanan Web Sitesi Problemleri

Bir arkadaşımızın yeğeni web sitemize başlamıştı fakat bitiremedi yarım kaldı
Web tasarımcı arkadaşa ulaşamıyoruz bir kaç değişiklik yapacağız fakat panel giriş bilgilerini bilmiyoruz.
İletişim formu çalışmıyor.
>Web Sayfamız çok yavaş açılıyor.

Çözümü Kolay

Bize sorununuz ile ilgili bir web sitesi tamiri formundan ulaşmanız yeterli. Siteniz için yapılacakları ücretsiz olarak belirleyip raporluyor ve size ücret bilgisini gönderiyoruz. Onayınızdan kısa bir süre içerisinde tüm aksaklıkları gideriyoruz. Web sitesi sorunları giderilmesi ya da yeniden tasarım (Redesign) için sizi bilgilendiriyoruz.

 

 

Çorlu'nun Reklam Ajansı

Doruk prodüksiyon, yaratıcı ve değerli fikirlerin ustalıkla hayat bulduğu projeler üretir. Projeleri özgün, farklı ve değer yaratıcı niteliktedir.

İşlerimiz
Doruk Prodüksiyon
MARKANIZI DAHA DA YÜKSEKLERE ÇIKARTALIM

Birlikte Çalışalım

FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN