Her 5 kişiden biri elektronik ticaret’i kullanıyor

Bankalar arası Kart  Merkezi verilerine göre Türkiye’de elektronik ticaret geçen yıla göre %52 lik bir artış göstererek büyümeye devam ediyor. Bir çok kullanıcı ürün satın alırken internet ortamında alış verişi tercih ediyor.

Sizin de müşterileriniz artabilir nasıl mı?

Doğru planlanmış bir e -ticaret sitesi size kazandırabilir. Müşterilerinizin artmasını sağlayabilir.

İyi Bir Elektronik Ticaret Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

Güvenilir bir web arayüzü : Bir çok eticaret müşterisi internette görünümü karmaşık olmayan, arayüzü anlaşılır web sitelerini tercih ediyorlar.  ilk bakışta firmanın kurumsal kimliğini yansıtır bir tasarımı olması müşterinin güvenle alış veriş yapmasında en önemli etken.
Ödeme Seçenekleri : Bir çok ödeme seçeneğinin olması web sitesi ziyaretçisi için bir önemli bir kriterdir. Biz e-ticaret sitelerimizde VISA MASTERCARD, Havale , Kapıda Ödeme, PAYU gibi bir çok ödeme seçeneğini kullanabilmekteyiz.
Hızlı Çalışabilme: Web sitesinin ilk yüklenme hızı, sayfaların açılma ve ürünlerin yüklenme hızı önemlidir. Kimse alışveriş yaparken kasa önünde saatlerce beklemek istemez.
>Mobil Uyumluluk: Bir çok web sitesi ziyaretçisi artık cep telefonları üzerinden de alışveriş yapmaktadır. Web sitenizin mobil cihazlar, ve tabletler ile uyumluluğu

Çorlu'nun Reklam Ajansı

Doruk prodüksiyon, yaratıcı ve değerli fikirlerin ustalıkla hayat bulduğu projeler üretir. Projeleri özgün, farklı ve değer yaratıcı niteliktedir.

İşlerimiz
Doruk Prodüksiyon
MARKANIZI DAHA DA YÜKSEKLERE ÇIKARTALIM

Birlikte Çalışalım

FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN